Farní oznámení

29. neděle v mezidobí (20. 10. 2024)

• Dnes je sbírka na opravy. Příští týden bude sbírka na světové misie. Pán Bůh zaplať za každý dar.
  • V úterý začíná růžencový měsíc. Aby se mezi věřícími více rozšířila praxe modlitby růžence, budeme se po mších svatých v úterý a v pátek modlit desátek růžence a nebude se kázat.
  • Jako každý rok do našich farností zavítá pan Jan Pilař, vedoucí Karmelitánského knihkupectví v Opavě s nabídkou knih a kalendářů na další rok. Bude na všech mších svatých 17. 11.
  • Na nástěnce je k dispozici přehled mších svatých na Všechny svaté a dušičkových pobožností.
  • U vchodu do kostele je možné vyzvednout si „Dušičkový“ lístek. Na něj můžete napsat čitelně jména svých zesnulých a pak odevzdat v sakristii. Otčenášky se budou číst při mších svatých v sobotu 2. 11. a v Moravici v neděli 3. 11. Za peníze vybrané při této příležitosti budou slouženy mše svaté, a to nejen u nás ve farnostech, ale i v pohraničí.
  • Děti si po mši svaté mohou přijít pro obrázek.